Відгуки про компанію Pro_Сад і дім
- Антонина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень хорошие саженцы
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Коментар продавця
- Тетяна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Коментар продавця
- Наталія О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приїхали чудові рослинки, гарно доглянуті, багато живих бруньок з яких будуть розвиватися нові гілочки, видно що росли в умовах з хорошим освітленням і підживленням, приїхали неушкоджені, так як були ретельно запаковані для переміщення)
- Коментар продавця
Наталія дуже дякуємо за ваш відгук і замовлення!Нехай все добре приймається і росте! Чекаємо вас за новими замовленнями!
- Коментар продавця
- Дмитро Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євген С.
- Алла Л.
- Светлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую!!! Чудова ,,магнолія,,! Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук і замовлення!
- Коментар продавця
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хочу подякувати за чудесні рослини ( сьогодні отримала Вербаскум) , гарно сформовані кущики , розвинена коренева система , приємна ціна , миттєво відправили.Так тримати ! МОЛОДЦІ !
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Коментар продавця
- Ольга Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Коментар продавця
- Людмила С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё супер очень хороший саджанец
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Коментар продавця
