Лохина.Як вирощувати лохину.Посадка лохини
Лохині потрібний вологий, повітропроникний, і найголовніше, кислий грунт (рН 3,5 – 5,0).
Другий важливий фактор, після кислотності, хороший вологоємний грунт. Якщо на ділянці волога в дефіциті, мульчуйте рослини суцільним, товстим шаром тирси, щоб більше зберігалося вологи в грунті.
Висаджуйте дворічні та трирічні саджанці, із закритою кореневою системою. Наші саджанці лохини у віці 2 і 3 роки з відмінною кореневою системою та підвищеним приживанням.
Перед посадкою горщик із саджанцем необхідно обов'язково помістити у воду на 1 годину. Потім саджанець лохини дістаємо з горщика, якщо внизу коріння переплетено, дбайливо їх розправляємо. Не потрібно рвати коріння та обтрушувати ґрунт!
Посадку краще проводити в кінці осені або рано навесні. Тому що вегетаційний період у лохини починається рано навесні. Відстань між рослинами при посадці в ряду – 1,2 – 1,5 м, між рядами – 1,5 – 1,8 м. Тільки не загущайте посадки, це позначиться на врожаї.
Місце посадки треба вибрати, захищене від вітру, яке довше протягом дня освітлюється сонцем. При посадці в лунки додають більше кислого торфу або вкопують ємності з ним у землю і висаджують туди лохину. У звичайній садовій землі вона не росте.
І так для посадки готуємо ґрунтосуміш у пропорції 2:1:1:1 з торфу верхового, піску, тріска, хвойний опад. Це формула, яку можна змінювати, головне створити легкий та кислий ґрунт! Робимо посадкові ями виходячи з нашого основного ґрунту.
Якщо у вас піщаний грунт спочатку, то вам пощастило. На таких ґрунтах вона чудово росте. Робимо посадкову яму глибиною 30-40 см і шириною 70 см.
Засипаємо підготовлений ґрунт та мінеральні добрива. Висаджуємо саджанець і рясно проливаємо водою.
Інші статті
- Посадка гортензій. Гортензії широколистні.Місце посадки гортензій широколистних,посадка,догляд.Повна версія статті