Отзывы о компании Pro_Сад и дом
- Антонина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень хорошие саженцы
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Комментарий продавца
- Тетяна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Комментарий продавца
- Наталія О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приїхали чудові рослинки, гарно доглянуті, багато живих бруньок з яких будуть розвиватися нові гілочки, видно що росли в умовах з хорошим освітленням і підживленням, приїхали неушкоджені, так як були ретельно запаковані для переміщення)
- Комментарий продавца
Наталія дуже дякуємо за ваш відгук і замовлення!Нехай все добре приймається і росте! Чекаємо вас за новими замовленнями!
- Комментарий продавца
- Дмитро Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Євген С.
- Алла Л.
- Светлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую!!! Чудова ,,магнолія,,! Рекомендую
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук і замовлення!
- Комментарий продавца
- Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хочу подякувати за чудесні рослини ( сьогодні отримала Вербаскум) , гарно сформовані кущики , розвинена коренева система , приємна ціна , миттєво відправили.Так тримати ! МОЛОДЦІ !
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Комментарий продавца
- Ольга Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Комментарий продавца
- Людмила С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всё супер очень хороший саджанец
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук і замовлення!
- Комментарий продавца
